SOWAN – ściany przesuwne, mobilne, składane

SOWAN – ściany przesuwne, mobilne, składane

Od lekkich systemów drzwi chowanych w ścianę, poprzez drzwi i ściany harmonijkowe do systemów ścian składanych oraz profesjonalnych przesuwnych ścian akustycznych.

Nr lokalu:

307, 309

Informacje:

pon-pt: 10-19
22 811 77 89

Doświadczenia założyciela firmy sięgają początku lat dziewięćdziesiątych XX w. Już wówczas szczególną innowacyjnością i funkcjonalnością w architekturze wnętrz odznaczały się systemy przesuwne. Były nowoczesną alternatywą dla drzwi i ścian tradycyjnych. Aktualnie ich bogactwo na rynku jest ogromne.

Od lekkich systemów drzwi chowanych w ścianę, poprzez drzwi i ściany harmonijkowe do systemów ścian składanych oraz profesjonalnych przesuwnych ścian akustycznych. Gruntowna wiedza personelu technicznego, gromadzone przez wiele lat doświadczenie montażowe oraz wysokiej klasy specjaliści skupieni wokół firmy, wyznaczały kierunek jej rozwoju.

Realizujemy odważnie wszelkie nietypowe aranżacje. Z naszą wiedzą i doświadczeniem w montażu ścian przesuwnych byliśmy wszędzie tam gdzie inni rezygnowali. Wiedzą o najnowszych technologiach chętnie dzielimy się z architektami i inwestorami. Współpracujemy ze znanymi na rynku producentami składanych i przesuwnych ścian akustycznych.

Nasza sumienność i profesjonalizm zostały nagrodzone przyznaniem statusu wyłącznego dystrybutora mobilnych ścian akustycznych Nuesing i składanych ścian akustycznych SWG.