5.10.15 – Odzież dziecięca

 

“Kochamy i rozumiemy dzieci. Tworzymy dla nich przyjazny świat pełen kolorów i zabawy, by mogły wykorzystać drzemiący w nich potencjał rozwoju”.

Nr lokalu:

219

Informacje:

pon-pt: 10-19
sob: 10-14
22 784 25 54
22 784 25 54

“Kochamy i rozumiemy dzieci. Tworzymy dla nich przyjazny świat pełen kolorów i zabawy, by mogły wykorzystać drzemiący w nich potencjał rozwoju”.

Już od ponad piętnastu lat 5.10.15. uważnie patrzy na świat dziecka, odgrywając w nim coraz większą rolę. Świat, który jest kolorowy, wesoły, beztroski oraz pełen marzeń. Dzięki temu projektowane przez nas ubranka, idealnie pasują do ich kolorowego świata – ubrania, w których dzieci nie tylko ładnie wyglądają lecz także dobrze się czują.

Nasze produkty są dostosowane do każdej fazy rozwoju dziecka, wygodne oraz trwałe – tak by spełniały wszystkie oczekiwania najmłodszych i ich rodziców. Wiemy, że dzieci są wyjątkowo wymagającymi klientami, dlatego dokładamy wszelkich starań przy wyborze tkanin i szczegółowo kontrolujemy produkcję na każdym jej etapie.

To, że dzieci naprawdę szybko rosną wie każdy z nas i zmiana garderoby jest nie tylko kwestią mody, ale koniecznością. Dlatego robimy wszystko, by ceny naszych kolekcji były przystępne dla wszystkich rodziców, przy jednoczesnej dbałości o zachowanie najwyższej jakości. Dzięki tym prostym zasadom, stworzyliśmy dynamicznie rozwijającą się sieć kolorowych i funkcjonalnych sklepów z ubrankami dla dzieci, która cały czas rośnie!

Na dzień dzisiejszy posiadamy 150 sklepów własnych i 40 franczyzowych w całej Polsce. Sieć działa od 1993 roku.

Wiemy, że dzieci są wyjątkowo wymagającymi klientami, dlatego dokładamy wszelkich starań przy wyborze tkanin i szczegółowo kontrolujemy produkcję na każdym jej etapie.