Kodeks Nieruchomości

Firma Kodeks powstała w 1992 roku. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami dla osób fizycznych i prawnych.

Nr lokalu:

146

Informacje:

pon-pt: 9-19, sobota: 9-15
22 784-83-20, 22 784-81-55
+48 511 994 708

Firma Kodeks powstała w 1992 roku. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami dla osób fizycznych i prawnych.

Oprócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami prowadzimy doradztwo w zakresie rynku nieruchomości oraz wyceny nieruchomości, oferujemy również pełną obsługę prawną i notarialną oraz pomoc w uzyskaniu szybkiego kredytu.
Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy do naszych biur w Warszawie i Legionowie.

Posiadamy duży zbiór ofert mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych oraz terenów inwestycyjnych zebranych w komputerowej bazie danych działającej w systemie współpracy MLS.

Sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i fachowej obsłudze dokonywanej przez profesjonalną i doświadczoną kadrę, która zdobywa zaufanie coraz większej liczby klientów.
Dzięki dużemu doświadczeniu i wszechstronnej znajomości rynku jesteśmy gotowi do współpracy z poważnymi kontrahentami.

Firma Kodeks posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat ubezpieczeniowy. Należymy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami, które jest zrzeszone w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z usług Agencji Nieruchomości Kodeks.